Recenze nejlepších hotelů

Levné ubytování v Praze

Ubytovat se levně v Praze, není už dnes žádným problémem. Dokonce i v centru města, nebo okolí Pražského hradu najdete nejen levné ubytovny, ale i penziony, nebo hostely.

Jedna noc v takovém malebném penzionu by vás mohla vyjít okolo 150,-Kč s výhledem na Pražský hrad, nebo zahrady. Přinášíme vám tipy na levné ubytování nejen v centru Prahy, ale i v jejím okolí.

Hostel na Hubálce

Hostel na Hubálce se nachází jen kousek od Pražského hradu a přitom nabízí atraktivní ceny za ubytování. Z lokality Pohořelec, kde se hostel nachází, jste v centru města jen za několik minut díky skvělé dopravě. K dispozici jsou jednolůžkové a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale zcela bez kuchyňky. Vybavení pokojů je zcela standardní, postele a skříňky jsou k dispozici.

Hostel na Hubálce je vhodný hlavně pro méně náročné klienty, kteří potřebují skutečně levné ubytování na kratší dobu.

Ubytovna Petřiny

Levná ubytovna na Petřinách působí poměrně dobrým dojmem. Kdo si na první pohled řekne, že ubytovny nejsou zrovna nic moc, tak tahle je výjimkou. Krásně uklizená, působí velmi dobrým dojmem a navíc za skvělé peníze se zde můžete krátkodobě ubytovat dokonce s celou rodinou. Ubytovat se můžete minimálně na 4 dny, méně snad jen po dohodě.

Velkou nevýhodou je, že přímo v ubytovně není klasická recepce, jako bychom mohly očekávat v každém hotelu. Celému ubytování předchází telefonická dohoda na jejímž základě vám bude k dispozici pracovník, který vás ubytuje.

Komentáře jsou uzavřeny.