Recenze nejlepších hotelů

Hotel Anděl Praha

Malebný hotel Anděl se nachází na Praze 5, v ulici Radlická jen kousek od centra města. Pokud od hotelu Anděl čekáte velké konferenční sály, tak na to rychle zapomeňte. Jedná se spíš o malebný hotýlek s rodinnou atmosférou, pěkně zařízenými pokoji a možností navštívit nákupní centrum Anděl, které se nachází jen kousek od hotelu.

Pravdou je, že se hotel Anděl nachází hned na hlavní třídě. Což není příliš pohodlné, hlavně co se týče hluku. Právě proto mají všechny okna, která jsou vedena do ulice dvojité sklo, hluk v žádném případě neuslyšíte a můžete si užívat klidného spánku.

Chcete hned z rána načerpat novou energii do nového dne? Potřebujete vydatnou a bohatou snídani? Pak je pro vás Anděl to pravé. Snídaně jsou podávány formou bufetu, jídelníček je připraven na každý den a najdete v něm dokonce i ovoce, zeleninu a výbornou kávu či studené nápoje. Hotel Anděl nabízí několik parkovacích míst pro hotelové hosty, parkoviště je hlídáno kamerovým systémem, o vaše vozidlo je velmi dobře postaráno.

Hotel Anděl je vhodný dokonce i pro pracovní dny, během pobytu vám bude poskytnut veškerý komfort, navíc nebudete nijak a nikým rušeni. Naplno se tak můžete věnovat své práci, nebo odpočinku. Všechny hotelové pokoje jsou plně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením. K dispozici je vana, nebo sprchový kout, podle výběru pokoje.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hotely v centru města a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.