Recenze nejlepších hotelů

Měsíční archív: Říjen 2012

Levné hotely v Praze

Potřebujete levné ubytování v Praze a nevíte, zda nějaké takové seženete? I v Praze se dá komfortně a levně ubytovat, aniž byste museli být až někde na okraji města, nebo v ubytovně. Záleží samozřejmě i na tom, v jaké cenové relaci by se měl hotel či penzion pohybovat.

Hotel Adeba na Karlíně

Hotel Adeba nabízí kvalitní ubytování jen nedaleko centra Prahy, na Karlíně. Lokalita je to poměrně klidná, příjemná a jen kousek od hromadné dopravy. Navíc v tomto malebném hotýlku najdete i další služby, jako je kadeřnictví, kosmetika, nebo lékařská služba.

V okolí najdete řadu restaurací, kaváren, nebo příjemných vináren, kam se můžete odebrat v klidných večerech. Hotelové pokoje jsou kompletně zařízeny, k dispozici je sociální zařízení a možnost přistýlky pro dítě.

Hotel Koruna Praha 1

Hotel Koruna nabízí všechno, co si můžete přát. Navíc je umístěn hned ve středu města, na Praze 1, kousek od Karlova mostu. Přitom nabízí klidné prostředí, kvalitní služby a ty nejlepší pokoje s výhledem na Prahu. Pokoje jsou poměrně prostorné a nabízí vlastní sociální zařízení, televizi, psací stůl.

Ve společných prostorách recepce máte možnost zdarma využít wifi připojení, jen nedaleko hotelu je k dispozici řada kaváren a restaurací nejen české kuchyně. Chcete si naplno užít krás města a přitom to nemít daleko? Levně se ubytovat, obdivovat památky a nic si neodpírat? Pak je pro vás hotel Koruna ideálním řešením.

Vložil Pražské hotely | Štítek , , , | Zanechat komentář