Recenze nejlepších hotelů

Měsíční archív: Září 2012

Hotel Hilton Praha

Hotel Hilton je bez jakýchkoli námitek rozhodně nejznámějším hotelem v Praze. Nejen v Praze, ale i v celé České republice. Navíc patří mezi nejlépe hodnocené hotely za posledních několik let.

Hotel Hilton se nachází přímo v centru Prahy, na pravém břehu řeky Vltavy a nabízí to nejlepší nejen pro jednotlivce, ale i pro rodiny, nebo páry.

Navíc je hotel Hilton známí pro svoje nejlepší služby, které nám dokazuje na každé společenské události, svatbě, nebo konferenční události, která se v hotelu během roku odehraje.

A že jich opravdu není zrovna málo a pro malé množství lidí. Jen samotný kongresový sál má kapacitu více, jak 1 500 lidí, několik stovek míst k sezení a stání. V hotelu Hilton jsou ubytováni ty nejvýznamnější zahraniční hosté, celebrity, nebo politici.

Jejich prostorné pokoje a apartmány nabízí to nejlepší, největší luxus, ale i maximální pohodlí pro odpočinek a relax. V nabídce je více, jak 700 hotelových pokojů, vybírat si můžete z těch nejlepších, podle vašich požadavků na komfort a náročnosti. Vybírat si můžete dokonce z hotelových pokojů pro kuřáky, nebo nekuřáky. Snad není ani nutné zmiňovat, že hotel Hilton je vhodný jen pro náročné klienty, kteří ocení kvalitu ubytování a poskytovaných služeb. Pro vášnivé hráče a sázkaře je přímo v hotelu k dispozici kasino, dokonce i v pozdních večerních hodinách, pronajmout si můžete v zásadě vše od automobilu, až po notebook, nebo můžete využít jakýchkoli služeb, které vás právě napadnou.

Vložil Vyhlášené hotely v Praze | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Golf Praha

Možná ani nevíte, že nedaleko centra Prahy se nachází skvělé golfové hřiště pro všechny milovníky tohoto klidného sportu. Každý, kdo v Praze hraje golf, nebo se mu věnuje alespoň rekreačně ví, že je golfové hřiště je dostupné pro všechny velmi snadno a to jak osobním automobilem, tak i hromadnou dopravou.

Navíc hotelový komplex není jen pro samotné hráče golfu, ale připraveny jsou i služby pro manželky hráčů – těch, co golf nehrají, nebo pro děti.

Využít můžete i několika balíčků na ubytování, které se rozhodně vyplatí a to nejen golfistům.

Romantický balíček, balíček pro rodiny, nebo wellness balíček, rozhodně oceníme všichni. Co se týče hotelových pokojů, jsou velmi pěkně zařízené, světlé, vnášení sami o sobě dostatek světla do místnosti.

Navíc si můžete vybírat z hotelových pokojů, nebo dokonce rodinných apartmánů, které disponují vlastním sociálním zařízením.

Pokud chcete ochutnat to nejlepší z české i zahraniční kuchyně, pak máte možnost právě tady. V hotelové restauraci si navíc můžete vybírat z českých, nebo zahraničních vín, které jsou pro vás připraveny. Raději posedíte na venkovní terase? Pak není problém, protože ta je pro vás otevřena v letních měsících, starat se o vás bude příjemná obsluha, vy si dokonale odpočinete a zalehnete do teplé postele. Je snad něco lepšího? I když nikde není psáno, že se zde mohou ubytovat jen hráči golfu, i tak si přijdou na své nejvíce právě oni.

Golfové hřiště je jen několik metrů od hotelu a teď už nezbývá nic jiného, než popřát pěkné počasí.

Vložil Wellness hotely | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Pyramida Praha

Hotel Pyramida patří pod společnost, která pro naše pohodlí spravuje síť hotelů. Jedná se o společnost Orea, která už několik let zajišťuje ty nejlepší služby pro své klienty.

Takže nemusíte navštívit jen hotel v Praze, ale i na jiných místech v České republice. Téměř v každém kraji najdete alespoň jeden hotel, ve kterém se budete cítit příjemně, budete si moct užívat wellness pobytů, pobytů na horách, nebo dokonce můžete vyrazit i za firemní akcí v kongresovém centru hotelu.

Hotel Pyramida v Praze se nachází jen kousek od Pražského hradu na Hradčanech.

Navíc je hotel zcela bezbariéroví, což je velkou výhodou dokonce i pro rodiny s dětmi. V hotelu je k dispozici bazén, wellness centrum, nebo fitness centrum, které ocení především ženy. Už jen při vstupu do hotelu můžete ocenit velmi osobitý přístup, příjemnou atmosféru a dokonce i personál je velmi přátelský. Personál dělá hotel a tímto heslem se evidentně v hotelu řídí všichni.

  • přátelský personál 
  • relaxační centrum 
  • fitness centrum 
  • konferenční zázemí 
  • výběr z několika tipů pokojů 
  • průvodce Prahou 

Pokud jste se do Prahy přijeli podívat hlavně za památkami, nebo se chcete jen seznámit s místními poměry, pak je pro vás připraven průvodce, který se postará o vaši každodenní zábavu. Navíc je průvodce kvalifikovaný a ovládá hned několik světových jazyků, nemusíte se tak bát, že byste nerozuměli. Milujete procházky noční Prahou? Ani takové velké zážitky vám nemohou ujít v hotelu Pyramida v Praze.

Vložil Pražské hotely | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel InterContinental Praha

Praha je nádherné město, a pokud chcete být ubytováni v tomto nádherném městě, musíte být ubytováni taky na nádherném místě. To vůbec nejlepší místo zaujímá právě hotel InterContinental v Praze.

Uděláte jen několik málo kroků a hned jste u světoznámého Orloje, u Karlova mostu, nebo dokonce u Pražského hradu. Samotnou Prahu máte při výhledu z okna, jako na dlani, kochat se můžete 24 hodin denně památkami a užívat si toho nejlepšího dojmu, kterým na nás všechny Praha působí.

Hotel InterContinental je vhodný hlavně pro náročné klienty, kteří se nebojí investovat do ubytování, využít toho největšího luxusu a nadstandardních služeb, které hotelový personál poskytuje svým klientům. Hotel nabízí více, jak 300 pokojů, ze kterých je výhled na Staré Město, na řeku, nebo na Pražský hrad.

Navíc máte na výběr z několika tipů ubytování. Vybírat si můžete z klasických hotelových pokojů, nebo rodinných luxusních apartmánů, které ocení rozhodně i jednotlivci, nebo páry. Navíc hotel provozuje několik bytů v centru Prahy, jen kousek od hotelu, které jsou nově zrekonstruované, vhodné hlavně pro klienty, kteří mají zájem, nebo vyloženě potřebují v Praze být dlouhodobě. K dispozici je i velmi pěkná restaurace, ve které si můžete vybírat, jak z české, tak i zahraniční kuchyně. Mimo jiné je k dispozici to nejlepší z vinného lístku.

Restaurace Zlatá Praha je místo, kde si odpočinete a dobře se najíte stejně, jako kdybyste seděli v hotelovém pokoji.

Vložil Wellness hotely | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Anděl Praha

Malebný hotel Anděl se nachází na Praze 5, v ulici Radlická jen kousek od centra města. Pokud od hotelu Anděl čekáte velké konferenční sály, tak na to rychle zapomeňte. Jedná se spíš o malebný hotýlek s rodinnou atmosférou, pěkně zařízenými pokoji a možností navštívit nákupní centrum Anděl, které se nachází jen kousek od hotelu.

Pravdou je, že se hotel Anděl nachází hned na hlavní třídě. Což není příliš pohodlné, hlavně co se týče hluku. Právě proto mají všechny okna, která jsou vedena do ulice dvojité sklo, hluk v žádném případě neuslyšíte a můžete si užívat klidného spánku.

Chcete hned z rána načerpat novou energii do nového dne? Potřebujete vydatnou a bohatou snídani? Pak je pro vás Anděl to pravé. Snídaně jsou podávány formou bufetu, jídelníček je připraven na každý den a najdete v něm dokonce i ovoce, zeleninu a výbornou kávu či studené nápoje. Hotel Anděl nabízí několik parkovacích míst pro hotelové hosty, parkoviště je hlídáno kamerovým systémem, o vaše vozidlo je velmi dobře postaráno.

Hotel Anděl je vhodný dokonce i pro pracovní dny, během pobytu vám bude poskytnut veškerý komfort, navíc nebudete nijak a nikým rušeni. Naplno se tak můžete věnovat své práci, nebo odpočinku. Všechny hotelové pokoje jsou plně vybaveny a disponují vlastním sociálním zařízením. K dispozici je vana, nebo sprchový kout, podle výběru pokoje.

Vložil Hotely v centru města | Štítek , , , | Zanechat komentář