Recenze nejlepších hotelů

Měsíční archív: Srpen 2012

Hotel Diplomat Praha

Hotel Diplomat je velmi diplomatický nejen svým umístěním. Najdeme ho v Dejvicích, jen kousek od pražského letiště Ruzyně, kousek od Pražského hradu a nádherných zahrad, kam se můžete dostat už během několika minut.

Hotel Diplomat poskytuje ideální místo na ubytování hlavně pro osoby, které váží do České republiky služební cesty, potřebují, aby byli ubytováni jen kousek od centra a všechno měli, jako na dlani. Diplomat nabízí zajímavé balíčky pro osoby, které mají zájem o ubytování, navíc si chtějí užít i trochu zábavy, nebo pořádně prozkoumat Prahu ze všech stran.

Levněji vás s tímto balíčkem vyjde ubytování, různé vstupenky, nebo ušetříte za delegáta. K dispozici jsou dokonce i mapy, podívat se můžete do zoo, nebo využít příležitosti a projet si Prahu na Segway. Diplomat nabízí ubytování ve více, než 350 pokojích, mezi nimiž najdete dokonce i luxusní a velmi prostorné apartmány pro celé rodiny, nebo i jednotlivce.

Hotel je bez jakýchkoli námitek rozhodně určen hlavně pro náročné klienty, kteří ocení dokonalý servis, skvělé ubytování a samozřejmě příjemný personál, který dělá správný hotel hotelem. Pokoje a apartmány jsou kompletně vybaveny, a to nejen co se týče veškerého nábytku, ale i satelitní televize, nebo trezor na pokoji. Pokoje vás na první pohled dostanou už jen svým výhledem na hrad, nebo centrum hlavního města.

Některé pokoje mají k dispozici dokonce i terasu, na níž se podávají v letních měsících snídaně.

Vložil Hotely v centru města | Štítek , , , | Zanechat komentář

Four Seasons Hotel Praha

Luxusní boutique hotel v Praze, přímo v centru města u Vltavy, se zaslouženě může chlubit celými pěti hvězdičkami na svém kontě. Pár kroků vám stačí a můžete si smočit nohy ve Vltavě, nebo dokonce přejít Karlův most, na který je mimo jiné vidět i z některých pokojů, nebo apartmánů.

Pokud vás zajímá, čím je hotel tak moc významný, tak to není jen jeho poloha, ale i jeho rozčlenění. Rozděluje se totiž hned na tři hlavní budovy, které mohou hosté obývat a samozřejmě obdivovat. Jedna budova je nazývána, jako klasicistní část, další je renesanční a nakonec barokní, která je přímo propojena s moderní budovou. Všechny budovy prošli rozsáhlou renovací, perfektně do sebe architektonicky zapadají i přes to, že jedna část budovy je zcela nová.

Přímo v hotelové budově je k dispozici luxusní restaurace, která se zaměřuje hlavně na italské pokrmy. Na požádání samozřejmě budete obslouženi i jinak, navíc jsou k dispozici i služby na pokoji a snídaně přímo na pokoj.

Kdo by si nepřál takový luxus? V letních měsících si můžete vychutnat ty nejlepší vína z vinného lístku místního sklípku přímo na terase nad Vltavou, nebo si dát vynikající oběd přímo v pokojové terase. Připraveny jsou pro vás i luxusní apartmány, které jsou považovány za největší v České republice. Vychutnejte si krásu hlavního města, ale jen s nejlepším ubytováním.

Vložil Ubytování v Praze | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Diplomat Praha 6

Hotel Diplomat neleží přímo v centru samotného historického města, ale jen kousek od něj. Na Malou Stranu, nebo Pražský hrad se můžete dostat během několika minut téměř bez potíží, navíc nebudete vystaveni příliš velkému provozu na ulicích.

Hotel nemá k dispozici jen luxusní pokoje a ubytování, ale i obrovské konferenční centrum, kde si přijde na své každý společnost, která potřebuje pro zasedání větší prostory. Pokud potřebujete ubytování v centru Prahy a očekáváte od hotelu to nejlepší, pak je Diplomat tím nejlepším řešením právě pro vás.

Služba concierge

Službu concierge využijí hlavně zahraniční turisté, nebo osoby, které potřebují cestovat letecky. Služba zajišťuje nejen dopravu na letiště a veškeré odbavení, dokonce i rezervaci letenek, ale i okružní a turistické jízdy a výlety po centru Prahy. Mimo jiné můžete využít i jiných hotelových služeb:

 • půjčovna aut
 • kadeřnické centrum 
 • kosmetické centrum 
 • business centrum 
 • hlídání dětí
 • zajištění vstupenek

Na zaměstnance v recepci se můžete obrátit skutečně s čímkoli, co vás napadne. Zajistí všechno včetně vstupenek na kulturní, nebo sportovní akce pořádány v Praze včetně rezervací do nejlepších restaurací. Přímo v hotelu je k dispozici vyhlášená restaurace s českou i zahraniční kuchyní. Opravdovým zážitkem je oběd, nebo večeře na terase, ze které vidíte až na samotné centrum Prahy. Hotel Diplomat je několika podlažní. Z vyšších pater tak vidíte dokonce na Pražský hrad, který se zdá být, jako na dlani.

Hotel vytváří dokonalou atmosféru nejen svým luxusním prostředím, ale i nepřekonatelnými službami.

Vložil Ubytování v Praze | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Savoy Praha

Hotel Savoy najdete na Keplerové 6, jen kousek od Petřínských sadů v centru hlavního města. Savoy se nachází v naprosto ideální lokalitě v centru města, navíc jen kousek od Pražského hradu. Savoy patří mezi jeden z nejstarších a nejluxusnějších hotelů, které v Praze máme, o tom ostatně svědčí i hotelové služby.

Už když se podíváte na internetové stránky, tak se můžete přesvědčit o tom, jak dobře hotel vypadá nejen z venku, z ulice, ale i co se týče interiéru, nebo vybavení pokojů. Hotel Savoy, má rozhodně zaslouženě celých pět hvězdiček.

Celá budova hotelu prošla před několika lety celkovou rekonstrukcí, tím pádem dostala budova nejen zevnitř, ale i zvenčí zcela nový nádech. V celé kráse se nese dokonalé osvětlení, které dodává punc luxusu nejen svým dokonalým umístěním.

Navíc získal během let i řadu ocenění, mimo jiné se řadí mezi jeden z nejlepších hotelů na světě, který poskytuje ty nejlepší služby v oblasti hotelnictví.

O tom svědčí i samotné vybavení hotelových pokojů, které jen tak někde nenajdete. Každý pokoj je vybaven luxusním sociálním zařízením. Nikde nechybí samostatná toaleta, navíc je k dispozici, jak vana, tak i sprchový kout. Součástí ceny ubytování jsou kosmetické balíčky, ručníky a osušky, navíc vysoušeč vlasů a dokonale vybavený pokoj. Trošku škoda je, že pokoje nemají terasu ani balkón, tou disponuje jen prezidentské apartmá, odkud je výhled na Pražský hrad a Malou Stranu.

Vložil Vyhlášené hotely v Praze | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dům U Tří Havranů

Český Krumlov je místem, kam by se měl rozhodně podívat každý z nás. Není to dáno jen tím, že je většina památek v Krumlově zapsána na seznamu UNESCO, ale hlavně tím, že je ve městě skutečně co k vidění a nejsou to jen památky. Chystáte se do Krumlova třeba jen na výlet s celou rodinou a potřebujete ubytování?

Nechcete jen tak ledajaký hotel, nebo hotelový apartmány, ve kterém byste byly s celou rodinou v příliš stísněném prostoru? Pak je Dům U Tří Havranů tím nejlepším řešením přímo pro vás, pro celou rodinu, pro jednotlivce, nebo je zamilované páry, kteří si chtějí užít trošku toho soukromí.

Pobyty pro děti do 5let jsou zcela zdarma, navíc na požádání bude přistavena přistýlka v ceně 150,-/den. V hotelu jsou zajištěny jen snídaně. Nepředpokládá se, že osoba, která jede do Českého Krumlova, by chodila do hotelu na oběd, nebo večeři, tu si můžete vychutnat v místních, jak českých restauracích, tak v těch se zahraniční kuchyní.

Snídaně jsou servírovány v ranních hodinách formou švédských stolů. Z nabídky snídaní si rozhodně vybere každý, dokonce i děti, nebo vegetariáni. Hotel myslí i na své hosty, kteří přijedou do města autem. V tomto případě je zajištěno parkování v garážích na zámeckém nádvoří, nebo na hlídané parkovišti v pivovaru. O vaše vozidlo bude dobře postaráno, ale je nutné, abyste svoji návštěvu ohlásily i několik dní předem.

Mimo jiné jsou vám k dispozici služby recepce, kde si můžete uložit zavazadla, nebo zapůjčit některé potřeby za vratnou zálohu.

 

Vložil Hotely se sportem | Štítek , , , | Zanechat komentář

Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris se nachází přímo v Mariánských lázních naproti jednomu z největších golfových resortů v České republice Royal Golf Club. V hotelovém komplexu si přijde na své každý, kdo miluje staroanglický styl, ve kterém je celý hotel zařízen.

Starožitný nábytek je jeho nezbytnou součástí, ale pokoje jsou zařízeny velmi luxusně a moderně. Pokud čekáte starý ošuntělý nábytek, tak jste na velkém omylu. Každá drobnost, kterou v hotelu najdete, svědčí o naprosté kvalitě a udržovanosti.

Hotel je velmi čistý, navíc nabízí řadu služeb, nejen pro dospělé, kteří si rádi zahrají golf při slunečném odpoledni. Hotel nabízí své služby a programy v následujících oblastech:

 • golfové hřiště 
 • wellness centrum 
 • tenisové centrum 
 • sportovní centrum 
 • indoor aktivity 
 • fitness centrum 
 • lyžování 
 • výuka golfu, sportu

Golfové hřiště je od hotelu vzdáleno jen necelých 50 metrů. Často se stává, že odjedete na víkend jen za golfem, ale počasí nepřeje. Samozřejmě jsou golfisti na tyto nepříjemné situace připraveni, ale ani tak se nedá polovina dne trávit v dešti venku. Navíc je to velmi nepříjemné. Právě pro tyto situace je pro vás v hotelu připraven golfový simulátor za poplatek. I přes nepřízeň počasí si můžete užívat nerušeného hraní.

Máte sebou na víkend doprovod? Ženu s dětmi? Nebo jedete, jako parta kamarádů? Hlavně pro ženy jsou zde připraveny relaxační a odpočinkové procedury ve wellness centru, kosmetika, nebo masáže, na kterých zaručeně přijdou na jiné myšlenky. Využijte služeb hotelu Morris, zaručeně budete spokojeni nejen se zábavou, ale i se samotným ubytováním, nebo gastronomickými zážitky, o které tady není nouze.

Vložil Hotely se sportem | Štítek , , , | Zanechat komentář

Harmony Club hotel

Harmony Club hotel je síť hotelových komplexů. Jeden, hlavní, o kterém tu bude řeč, se nachází ve Špindlerově Mlýně, jeden se nachází v Ostravě a nakonec v Pardubicích. Club hotel ve Špindlerově Mlýně nabízí to nejlepší, co si na dovolené můžete přát. Mimo jiné se zde můžete ubytovat, jak krátkodobě, tak i dlouhodobě.

Hotel má jednu velkou výhodu a tou je především jeho umístění. Nachází se v těsné blízkosti jedné z největších sjezdových tratí Medvědín, ze které můžete prakticky dojet na lyžích až do samotného hotelu.

Navíc nabízí perfektní přístup i dopravu, co se týče autobusu i auta. Přímo u hotelu je zajištěno parkování pro klienty v zastřešeném areálu.

 • dětský koutek 
 • restaurace v hotelu 
 • luxusně zařízené pokoje 
 • kongresové prostory 
 • kousek od sjezdovky 
 • zastřešené parkoviště 
 • wellness centrum 
 • sportovní areál 

Špindlerův Mlýn je známí hlavně pro svoje výborné podmínky pro lyžování. Pokud ale nejste vášnivým lyžařem, můžete využít volný čas jinak, než venku v mrazivých podmínkách. Krásný a plně vybavený dětský koutek je k dispozici všem, co si chtějí aspoň na malou chvíli odpočinout od svých ratolestí a přenechat hlídání na někom velmi zkušeném. Pro děti jsou rovněž připraveny animační programy, promítání dětských filmů, případně se i vy dospělí můžete zapojit do programu s dětmi. Prostory pro sport jsou buď, jako součást hotelu, nebo mimo něj. V nabídce jsou kryté tenisové kurty, fitness centrum, squash, nebo bazén.

Naopak mimo hotel najdete lanovou dráhu, bobovou dráhu, dětské hřiště a perfektní horské podmínky na výlet na kolech. Kola si můžete zapůjčit přímo v hotelu po složení zálohy.

Vložil Hotely na horách | Štítek , , , | Zanechat komentář

Hotel Srní

Hotel Srní je jedním z nejlépe vybavených hotelů na celé Šumavě. To dámy a pánové není žádný výmysl, je to skutečně tak.

Navíc poskytuje ty nejlepší služby, nejen co se týče ubytování, ale i gastronomie, nebo wellness pobytů.

V hotelu si přijde na své každý, dokonce i rodiny s dětmi a to v jakémkoli věku. Abychom to řekli, tak trošku zkráceně, tak hotel Srní poskytuje následující služby:

 • wellness centrum 
 • relaxační centrum 
 • sportovní centrum 
 • gastronomie 
 • plavecký bazén 
 • hotel v Národním parku 

Pokud hledáte skutečný odpočinek za zajímavou cenu, pak je pro vás hotel Srní tím nejlepším řešením nejen na léto. Dokonce i v zimě si můžete s celou rodinou užít nedalekých sjezdovek a vyřádit se na lyžích, případně využít služeb wellness centra, kde jsou k dispozici masáže, zábaly, nebo odpočinkové procedury, které vás zaručeně dostanou do varu. V okolí obce Srní, která je součástí Národního parku a mimo jiné je její součástí i hotel Srní, je řada možností, jak naložit s volným časem. Už jen v okolí jsou čtyři hrady, nebo zámky, které rozhodně stojí za zhlédnutí.

V hotelové restauraci si jistě každý přijde na své, vzhledem k bohatému jídelníčku, který je doplněn těmi nejlepšími víny z Čech, Moravy, ale i ze zahraničí. Večeře pro hotelové je formou švédských stolů, v tak rozmanitém jídelníčku si jistě každý přijde na své. Je bohatý, jak na maso, tak i na zeleninu, nebo sladké pokrmy pro naše nejmenší děti. Navštívit můžete i bar na bowlingu, nebo přímo hotelový bar s předplacenou kartou na konzumaci nápojů.

Vložil Hotely na horách | Štítek , , , | Zanechat komentář